Lezení v ledu - Slovenský ráj v zimě, jak ho neznáte

Kurz lezení v ledu a pohybu v zaledněném terénu, lezení ledopádu, překonání ledových údolí a roklin

Slovenský ráj v zimě ledolezce nikdy nezklame. Učil jsem se tam ledy lézt já, učil jsem tam ledolezeckému umění i svou dceru Lucii Hrozovou, kterou jsem v téhle disciplíně dovedl až k vítězství ve světovém poháru a plnu medalií.

Lucku jsem doprovázel i u jejích ledovomixových přelezů, které ji v ledolezení dostali do nejužší světové špičky. A tak vím, že to mohu naučit i vás. Naučíte se, jak se pohybovat nejen v kolmém ledu, jak správně zasekávat cepín, zavrtat ledovcový šroub, vytvořit Abalakovy hodiny, jistící stanoviště a spoustu dalších informací o ledolezení. Celá akce je pouze víkendová, a tak šetří drahocennou dovolenou. Ale o to intenzivnější je. Cestu tam a zpět prospíme přes noc v lehátkovém vlaku, jednu ledovou noc ve stanu. Pro ty co se zimy bojí a nemají spacák za hromadu tisíc, doporučuji vzít dva laciné spacáky, ve kterých vám bude teplo stejně jako v tom, co je do Himalájí. ;-)

Termín

4.-5. března 2023

Odjezd

Praha hl.n. 3. března večer - návrat Praha 6. března ráno

Počet účastníků

max 6 lidí, min. 3 lidi

Cena kurzu

3.890,-

V ceně kurzu

Pokud budete mít své vybavení, bude vám z ceny odečteno za:

Pokud by někdo nejel s námi vlakem z Prahy a setkali bychom se až ve Slovenském ráji, bude mu od ceny akce odečtena doprava vlakem.

V ceně není

Co s sebou, co nepůjčujeme?

Spacák, karimatku, pohorky, zimní oblečení, vařič a něco na vaření.

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásit několika způsoby: