Chci se zlepšit!

Tak právě pro Vás je tento kurz.

Tím pravým, kdo by Vám mohl pomoct, je Libor Hroza, trenér sportovního lezení s licencí a trenér, který dokázal své svěřence dostat na pódiová umístění ve světových pohárech. Dcera Lucka dokázala zatím jako jediná Češka vyhrát mistrovství ČR ve všech lezeckých disciplínách během jednoho roku – boulder, obtížnost, rychlost a lezení s cepíny na rychlost i obtížnost a v ledolezení dosáhla na absolutní světovou špičku. Syn Libor dokázal 2x vyhrát mistrovství Evropy, posunout světový rekord v lezení na rychlost a je vícenásobný medailista světového poháru a momentálně dělá kouče kanadské lezecké reprezentace.

A sám Libor starší ve své době patřil ke špičce evropského lezení a se svým kolegou dokázali jako druzí na světě přelézt legendární Severní stěnu Eigeru jednou z nejtěžších cest „Superdiretissimou“, která v Severní stěně je.

S kým

Tím trenérem je Libor Hroza, který mimo jiné provozoval 18 let známou horolezeckou stěnu v Holešovicích (Mamut). Rozhovor s ním si můžete poslechnout na lezeckém portálu www.nadzemi.cz.

O Liborovi je hlavně známo, že dokáže diagnostikovat Vaše nedostatky při lezení a navrhne Vám postup, jak je odstranit. Tyto dvě hodiny s ním strávené zcela jistě u Vás povedou k uvědomění si Vašich nedostatků, případnému naplánování, jak je odstranit.

Komu je kurz určen

Lezcům, horolezcům jakékoliv výkonnosti. Je nutné mít alespoň základní zkušenosti s lezením a jištěním na umělé stěně.

Kde

Na jakékoliv Pražské stěně dle výběru.

Vybavení

Vlastní.

Termín konání kurzu

Během celého roku po domluvě s Liborem.

Cena kurzu

V ceně kurzu

V ceně kurzu není zahrnuto vstupné na stěnu.

Max počet účastníků

  • 2 osoby

Délka kurzu

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásit několika způsoby: